Вчені попередили про серйозні зміни загальних симптомів COVID-19

13 июня 2021
12579 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19995.jpg

Дослідники з Королівського коледжу Лондона попередили про зміну загальних симптомів COVID-19, передає The Mirror.
За інформацією видання, мутації вірусу привели до того, що найпоширенішими симптомами інфекції стали головний біль, нежить і біль у горлі. Професор генетичної епідеміології Тім Спектор уточнив, що «індійський варіант» вірусу SARS-CoV-2 проявляється як звичайна застуда. Тому людям з подібними симптомами необхідно в обов'язковому порядку проходити тестування, щоб запобігти поширенню коронавируса.

«Людина не усвідомлює цього. Він думає, що у нього якась сезонна застуда, і ходить на заходи, заражаючи інших. Ми вивчаємо основні ознаки інфекції. І тепер вони не такі ж, як раніше », — заявив учений.Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відносить до основних симптомів COVID-19 сухий кашель, лихоманку і стомлюваність.

Біль у горлі, кашель, температура можуть бути симптомами Ковід-19.Але ці ж симптоми спостерігаються при грипі, звичайній застуді та сезонній алергії. Розпізнати на що захворів пацієнт можна за тим, у які послідовності у нього проявилися симптоми. Вже за першим симптомом можна визначити чи у людини Ковід-19, грип, чи застуда та своєчасно обрати потрібний курс лікування. Такі висновки дослідники Університету Південної Кароліни опублікували в медичному журналі «Рубежі громадського здоров’я».

У роботі «Моделювання початку симптомів Ковід-19» група науковців проаналізувала історії респіраторних захворювань тисяч людей, звертаючи увагу на те, які симптоми з’являлися у процесі розвитку хвороби. На основі отриманих даних, вони склали найбільш вірогідні послідовності появи симптомів Ковід-19 та порівняли їх з послідовністю симптомів грипу, застуди та алергії.  Додавши до свого дослідження дані про застуду та алергію, які раніше публікували Центри із контролю та запобігання захворюванням (CDC), вчені побудували наступну залежність між основними респіраторними хворобами і їхніми першими симптомами.  Отже,       якщо спочатку піднімається температура – це Ковід-19,  якщо першим з’явився кашель – це грип, спершу заболіло горло – застуда, сльозяться очі та нежить – це алергія.  Дослідники зауважують, не у всіх недуга протікає однаково. Втім, у переважній кількості випадків, симптоми хвороб проявляються саме у такому порядку. Послідовність появи симптомів має значення. Знаючи, що кожна хвороба прогресує по-різному, лікарі можуть швидше визначити чи пацієнт захворів на Ковід-19, чи інше захворювання. Це може допомогти їм ухвалювати кращі рішення щодо курсу лікування цього пацієнта», — підсумував керівник дослідження Джозеф Ларсен з Університету Південної Кароліни. Для цього дослідження, науковці проаналізували дані ВООЗ щодо понад 55 тисяч пацієнтів, які отримали підтверджений діагноз Ковід-19 в Китаї у період між 16 та 24 лютого. Вони також вивчали дані майже 1100 пацієнтів, зібрані у період між  11 грудня та 29 січня експертною групою китайських лікарів.

  •  

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеЯкі симптоми вказують на наявність в вашому організмі паразитів

Новости о ЗдоровьеУ вільний доступ викладено довідник по лікуванню COVID-19 від китайських лікарів

Новости о ЗдоровьеМедики назвали симптоми раку, які з'являються за 5 років до захворювання

Здоровье и медицинаЯк виявити у себе рак?

Новости о ЗдоровьеСтало відомо, які чинники впливають на смертність від COVID-19

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk