Вчені відкрили метод повного знищення вірусу герпесу

30 августа 2019
3515 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18850.jpg

Голландські вчені розробили метод, який дозволить повністю знищити вірус герпесу в організмі людини за допомогою технології редагування генів CRISPR / Cas9.
Методику розробили голландські біологи з Медичного інституту Утрехтського університету. Дослідження, присвячене цьому методу, опубліковано в медичному журналі PLOS Pathogens. 
Вірус простого герпесу — що це?
Це болючі маленькі бульбашки, які утворюються на губах або біля них. Є два типи вірусу герпесу. Тип 1 викликає більшість випадків герпесу. Тип 2, також відомий як генітальний герпес, зазвичай вражає статевий член або піхву.
Автори дослідження випробували CRISPR / Cas9 на трьох типах вірусу герпесу (всього їх існує вісім): вірус простого герпесу (HSV-1), цитомегаловірус людини (HCMV) і вірус Епштейна-Барр (EBV). В останньому випадку вдалося домогтися зменшення кількості вірусу в клітинах на 95%.
Розмноження цитомегаловірусу також вийшло придушити, однак деякі різновиди вірусу виявилися стійкими до дії системи. Реплікація HSV-1 зупинялася в активній фазі, однак в латентному стані віруси залишалися невразливими.Дослідники планують удосконалювати новий метод і домогтися ефективної дії системи на всі види вірусу герпесу, в тому числі і в латентній фазі.
Джерело

Похожие статьи:

ОбществоЕбола повернулась!

IT-ТехнологииУнікальний вірус буквально «убив» спецслужби України

Новости в миреРосія знищила декількох лідерів «Ісламської держави»

Новости о ЗдоровьеВірус Ебола вже у Європі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети