Всесвітня організація охорони здоров'я визнала хворобами перевтому та ігроманію

29 мая 2019
2672 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18604.jpg

Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала схвалену 11 версію Міжнародної класифікації хвороб (МКБ-11) на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві. Про це інформує прес-служба на сайті ВООЗ 25 травня.

Перевтома, так званий Синдром емоційного вигорання, описується як "фізичне і психічне виснаження внаслідок хронічного стресу, пов'язаного з роботою".

У випадку з ігроманією, щоб діагностувати її як захворювання, а не захоплення, необхідно зафіксувати негативний вплив комп'ютерних ігор на сімейні, соціальні, освітні, професійні та інші сфери життя. Зазвичай ігровмй розлад спостерігається протягом принаймні 12 місяців.

Оновлений документ ВООЗ вступить в силу з 1 січня 2022 року. Слід зазначити, що внести ігровий розлад до офіційного списку хвороб експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я запропонували в 2018 році. Раніше він вважався «нав’язливою поведінкою».

До речі, раніше вчені провели дослідження і заявили, що школярі-геймери вчаться краще, ніж їх однолітки, які грають менше або не грають зовсім. У той же час залежність від соцмереж показала негативний вплив.


 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети