Займіться йогою: це позитивно вплине на роботу серцево-судинної системи

27 апреля 2019
2798 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18543.jpg

Американські вчені розповіли, який вплив заняття йогою надають на роботу серця людини. Недавнє дослідження показало: йога може допомогти позбутися стресів, зайвої ваги, знизити артеріальний тиск, проте не всі напрямки і пози корисні, деякі можуть погіршити стан людей із захворюваннями серцево-судинної системи.

Ризик розвитку хвороб серця пов'язаний з психосоціальними стресами, до яких відноситься, як важка робота, так і тривожні і депресивні стани. Коли людина відчуває хронічний стрес, його нервова система працює в посиленому режимі, що може привести до розвитку захворювань серцево-судинної системи і запалень. Заняття йогою мають на увазі тренування глибокого дихання і розслаблення, які уповільнюють реакцію організму на стрес, і благотворно впливають на роботу всіх систем і органів.

Провівши дослідження із залученням добровольців, що мають серцеві захворювання, вчені з'ясували, що через три місяці регулярних занять йогою у людей покращилися показники кров'яного тиску і частота серцевих скорочень. При цьому фахівці акцентували увагу на тому, що не всі стилі і пози в йозі корисні, наприклад, вправа, коли голова розташована нижче рівня серця, можуть нашкодити людям з високим артеріальним тиском і захворюваннями серця.

В Україні вже існує багато залів і спортивних закладів з популяризації йоги.Також дистанційно отримати уроки йоги, по персональних для вас рецептах, ви зможете  зареєструвавшись на  сайті https://guruhimself.com.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети