Через поширення пандемії Україна закрила проїзд в Крим

9 августа 2020
6486 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19569.jpg

8 серлня, в суботу, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні прийняв рішення закрити в'їзд — виїзд до Криму з континентальної України.  Підстави — все через коронавирус, поширення пандемії якого, відчутно прискорилося в останні дні.

Раніше в уряді припускали, що російська влада в Криму може занижувати реальні показники хворих на  півострові.Офіційно, за російськими даними, в Криму за станом на 8 серпня 1757 інфікованих коронавирусом  27 кримчан померло, 1314 одужали.

В уряді України кажуть, що закриття дороги до Криму тимчасове — відкрити проїзд до півострова повинні 30 серпня.В'їжджати ж до Криму з території Росії, наприклад, через так званий «Кримський міст», за українськими законами заборонено.У той же час в рішенні Кабміну є кілька винятків для тих, хто все ж хоче в'їхати в Крим або виїхати з нього.

Зокрема, на півострів пускатимуть  тих, хто прописаний в Криму або Севастополі, а також мають зареєстровані на півострові автомобілі, вантажі або інше майно.

Також проїхати зможуть дипломати, представники гуманітарних місію і люди, які їдуть для "забезпечення захисту національних інтересів чи в зв'язку з виконанням міжнародних зобов'язань".

А випускати з Криму тільки тих, хто погодиться на двотижневу ізоляцію з електронним сервісом "дiй вдома".

В уряді згадують також про "гуманітарні підстави" для в'їзду в Крим або виїзду звідти (зазвичай під цим мається на увазі поїздка на похорони). Рішення про пропуск в такому випадку прийме голова Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВ Україні відбувся онлайн тренінг для лікарів присвячений вакцинації та інфекційному контролю

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети