Через відкритий сьогодні керченський міст росіяни будуть терміново покидати наш Крим.Порошенко

15 мая 2018
943 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article17254.jpg

Сьогодні, 15 травня, в Криму президент РФ Володимир  Путін за кермом КАМАЗа особисто започаткував автомобільний рух через керченський міст.  Президент Петро Порошенко вважає особливо цинічним той факт, що відкриття мосту між Росією і Кримом відбувається напередодні річниці депортації кримськотатарського народу з півострова сталінським режимом. Про це він заявив у Facebook.

"Незаконне будівництво Керченського моста є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля", — наголосив глава держави.

Він нагадав, що Україна подала до Арбітражного трибуналу Конвенції ООН з морського права клопотання про захист суверенних інтересів України, зокрема, у зв’язку із протиправним зведенням керченського мосту.

"Однак, попри марні спроби Москви легітимізувати тимчасову окупацію Кримського півострова, послідовні рішення цілої низки міжнародних судових інстанцій підтверджують – тягар вчиненого міжнародного злочину для Росії лише зростатиме. Україна і надалі послідовно захищатиме свої позиції", — пише президент.

За словами Порошенка, йому дуже прикро, що російська влада намагається втягнути у свої "інфраструктурні авантюри" представників європейського бізнесу. На його думку, таким чином Росія прагне відкупитися від міжнародно-правової відповідальності. "А міст обов'язково знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати наш Крим", — резюмує глава держави.

Як повідомили ЗМІ, між окупованим Росією Кримом і територією РФ офіційно відкрили автомобільну частину так званого керченського мосту.

У прокуратурі кажуть, що новий міст принесе щонайменше 10 млрд грн збитків екосистемі Чорного і Азовського морів.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети