Як Росія втрутиться у вибори президента України

28 марта 2019
292 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18445.jpg

Росія планує втрутитися у президентські вибори в України та готує провокації безпосередньо на виборчих дільницях та в українському медіапросторі. Як повідомляє today.ua, детальна інформація про це оприлюднена на сайті Служби зовнішньої розвідки.

“Основний план дій Російської Федерації на українському напрямі у коротко- й середньостроковій перспективах передбачає подальше провокування комплексної дестабілізації ситуації в Україні з метою сприяння реваншу проросійських сил у нашій країні за результатами виборів 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

За прогнозом спецслужби, росіяни вдаватимуться до різноформатних заходів впливу на перебіг виборчого процесу і підрахунок голосів, до проведення інформаційно-пропагандистських кампаній та використання інструментів втручання у кіберпростір.

В Україні очікується дестабілізація ситуації на підконтрольній території, а також на лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями у Донецькій і Луганській областях. Як зазначають у розвідці, для підтримки “своїх” кандидатів росіяни проведуть “роботу” з українцями, що проживають на окупованих територіях. Для прикриття використають громадські організації. РФ фінансуватиме радикально налаштовані політичні сили – як антиукраїнські, так і ультранаціоналістичні.

Крім того, спецслужби РФ активізували роботу із використання паспортних даних осіб, які померли або пропали безвісти на окупованих територіях Донбасу протягом 2014–2018 рр., при цьому офіційно підтвердити чи спростувати їхнє проживання на цих територіях неможливо. Відомо, що за згоду проголосувати на виборах за підробленим паспортом т. зв. спецслужби “ДНР/ЛНР” пропонують мешканцям регіону грошову винагороду та продуктові набори.

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети