Як в Україні планується збільшення зарплати педагогам.Гриневич

13 июня 2019
179 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18656.jpg

Міністерство освіти і науки розробило реформу оплати праці педагогічних працівників, яка, зокрема полягає у вирівнюванні дисбалансу в оплаті праці молодих вчителів і вчителів з великим стажем роботи.Всього на це потрібно 25 млрд грн або 10% від усього освітнього бюджету на 2019 рік.

Про це міністр освіти і науки Лілія Гриневич сказала на зустрічі з вчителями та керівниками освіти Вінницької област, повідомляє Укрінформ.

«Ми стоїмо на порозі реформи оплати праці педагогічних працівників. Вже є постанова Кабінету міністрів, але воно має йти в пакеті з бюджетним законодавством на 2020 рік. Це можна зробити тільки при прийнятті бюджету. Суть реформи полягає в тому, що, по-перше, підвищуємо зарплату, але і вирівнюємо величезний дисбаланс, який є в зарплаті вчителя.… Для цього потрібно буде вкласти в наступному бюджеті 25 млрд грн. Це багато, тому що весь консолідований бюджет в країні, починаючи з дошкільної освіти, — 230 млрд грн ", — сказала Гриневич.

За її словами, таку ж проблему необхідно вирішувати в оплаті праці вихователів дитячих садків, які отримують мінімальну заробітну плату.

Міністр підкреслила важливість того, щоб наступний уряд і Верховна Рада наступного скликання внесли цю пропозицію реформи зарплати педпрацівників в бюджет на наступний рік.

Керівниця МОН нагадала, що заробітна плата вчителів у 2017 році зросла на 50%, в 2018 році на 20-25% в залежності від вчителя, в 2019 — на 9%.

Похожие статьи:

Новости НаукиИдеи - в реальность системы образования от Лилии Гриневич

Новости УкраиныШкольные программы будут пересмотрены из-за перегрузки детей лишней информацией - Гриневич

Новости НаукиМіносвіти спростувало інформацію про заборону батьківських комітетів

Новости ОбществаВ Минобразования рассказали о повышении зарплат учителям

Новости НаукиШкольники будут учиться по новым правилам, - Гриневич

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети