Кабмін затвердив індексацію пенсій і доплати окремим категоріям громадян

1 апреля 2020
460 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19343.jpg

Сьогодні, 1 квітня, в Києві відбулось засідання Кабінету міністрів під головуванням прем'єра Дениса Шмигаля.Серед інших питань, члени уряду розглянули і затвердили введення декількох видів доплат для пенсіонерів:

1. Встановлення з 1 квітня щомісячної виплати в розмірі до 500 грн пенсіонерам старше 80 років і розмір пенсії яких не перевищує 9 205 грн.

2. Одноразова допомога в сумі 1 000 для пенсіонерів, розмір пенсії яких не перевищує 5 000 грн, а також деяким вразливим категоріям осіб.

3. Проведення індексації пенсій з травня на 11%. Середній розмір підвищення складе 260 грн.

У квітні буде здійснена одноразова виплата грошової допомоги у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення. Зокрема:

— пенсіонерам, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року;
— одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»);
— одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
-  одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Нагадаємо, що рішення щодо індексації соціальних виплат закладено в проект закону про зміни до бюджету, який Рада на цьому тижні провалила.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиАктивісти Євромайдану заблокували центральний вхід у Кабмін

Новости КиеваТурчинов привів в дію рішення РНБО

Автомобильные новостиКабмін України ініціює скорочення автопарку міністерств

Новости УкраиныУ Кабміні кажуть, що імпортні товари трохи подорожчають

Новости КиеваРаду пікетують 500 осіб - вимагають люстрації та доступу до інформації про кадрові призначення

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети