Московська церква в Запоріжжі позбавила парафії священника за проукраїнську позицію

12 марта 2018
1934 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17006.jpg

У Запоріжжі священика Московського патріархату - Ігоря Савву - позбавили парафії через українську позицію. За словами вірян, отець Ігор, зокрема, молився за перемогу ЗСУ та відмовлявся згадувати у богослужіннях російського патріарха Кирила.

"Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь цього зла. Вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це найголовніша тема, через яку висловлювали до нас претензії, до мене особисто", — заявив священик, повідомляє ТСН.Ранок.

Про покарання неодноразово попереджали, а 11 березня повідомили – служити у храмі він більше не буде. Представники єпархії прийшли до церкви з молодиками.

Ті залишили храм тільки після виклику поліції. Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, який приїхав на місце, спілкуватися з вірянами відмовився. Не став він говорити і з журналістами.

У храмі тепер правитиме інший священик, якого надішле Московський патріархат. Частина вірян заявила, що шукатиме інше місце для молитов, оскільки має патріотичну позицію.

Нагадаємо, на початку січня в Запоріжжі священики УПЦ (МП) відмовилися відспівувати трагічно  загиблого маленького хлопчика, хрещеного в Київському патріархаті. Після цього випадку у багатьох населених пунктах України відбулася акція "Принеси ляльку" – учасників закликали залишати іграшки під дверима церков Московського патріархату.

СБУ розпочало розслідування щодо фактів вчинення окремими представниками УПЦ МП та ГО "Союз православний "Радомир" умисних дій, що були направлені на розпалювання національної і релігійної ворожнечі та ненависті.

 

 

Похожие статьи:

ПроисшествияУ Києві підпалили церкву Московського патріархату

Новости в миреДо польської католицької церкви вперше подали позов про педофілію

ОбществоВ церквах почнуть встановлювати відеокамери

Новости Общества«Український комплекс» Росії. Думки вголос

ОбществоВ австралійській церкві був знятий порнофільм

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети