Підтримаємо петицію: Зеленського просять зробити долар національною валютою

11 августа 2019
1506 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18821.jpg

7 серпня на сайті Президента України зареєстрували  петицію з пропозицією здійснити  в Україні грошову реформу й замінити гривню на долар, як національну валюту.

"У зв’язку із нестабільністю національної валюти України, просимо провести грошову реформу замінивши національну валюту України гривню на більш стабільну — долар США — з перерахунком цін, тарифів, окладів заробітної плати, стипендій, пенсій, коштів на рахунках підприємств, установ та організацій, а також вкладів громадян", — написав у своєму зверненні до Зеленського Сергій Андрощук.
На даний час петицію підтримано підписами в кількості 1318 голосів.Для того, щоб петицію розглянув президент, необхідно зібрати щонайменше 25 тисяч підписів за 90 днів.

Деякі експерти вже висловлювали  ідею заміни національної валюти на євро або долар, аргументуючи тим, що це найкращий варіант для боротьби з інфляцією, яку розкручують корупціонери від економіки та внутрішні і зовнішні вороги України.Вони  протидіють впровадженню ідеї, яка лежить на поверхні методів боротьби з корупцією, але  може заблокувати іхні канали надходжень від розхитування цін і тарифів в Україні. Побачимо, як будуть розвиватися події цього разу.

 

 

Похожие статьи:

Политические статьиТернополяни просять назвати одну з вулиць міста на честь Богдана Гаврилишина

Новости в мире​Петиція про відділення Аляски не зібрала необхідних підписів

Коммунальные предприятияБажаєте метро на Троєщину!?

Политические статьи​Німецькі ЗМІ вимагають прибрати танки Т-34 з Берліна

Новости ПолитикиЩо буде робити Зеленський, петиція за його відставку набрала 50 тисяч голосів

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети