Україна підпише міграційний пакт ООН за сприятливих умов. МЗС

10 декабря 2018
2249 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article18030.jpg

В понеділок, 10 грудня  на конференції Організації Об'єднаних Націй у Марокко  було ухвалено"Всесвітній  пакт за безпечну, впорядковану і регульовану міграцію".Пакт підтримали 164 зі 192 країн ООН.Прийняття пакту демонструє зусилля ООН, спрямовані на боротьбу з часто небезпечним та нелегальним переміщенням людей через кордони.

В звязку з наявністю півтора мільйона вимушених переселенців, Україна відмовилася підписати Всесвітній пакт за безпечну, впорядковану і регульовану міграцію.Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

Це рішення прийнято у зв'язку з окупацією Росією Криму та бойовими діями на Донбасі, в результаті яких Україна має 1,5 млн вимушених переселенців.

"Українська сторона докладає всіх зусиль, щоб забезпечити права і потреби внутрішньо переміщених осіб, але попереду ще багато роботи, яка вимагає значних матеріальних і фінансових ресурсів. З огляду на викладене, Україна розгляне можливість приєднання до Всесвітнього пакту за безпечну, впорядковану і законну міграцію на іншому етапі, за сприятливих умов", — заявили в МЗС.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиСовет безопастности ООН не поддержал резолюцию относительно Украины

НовостиЗасідання радбезпеки ООН відносно референдуму в Криму

Политические статьиКрим: проросійські активісти полюють за посланниками ООН та ОБСЄ

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Новости ПолитикиГенсек ООН високо оцінив зусилля Януковича з подолання політичної кризи - МЗС України

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети