В РНБО спрогнозували розпад Росії

5 июня 2020
1440 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19471.jpg

У Раді нацбезпеки і оборони України висловили думку, що територіальний розпад Росії відбудеться ще за життя нинішнього покоління українців. Таке гучне припущення озвучив секретар РНБО Олексій Данилов. Він вважає, що РФ слід вважати дуже нестабільним державним утворенням.

При цьому розпад Росії відбудеться не скоро, але нинішнє покоління доживе до цього моменту. Як висловився Олексій Данилов, він прекрасно розуміє, що, з огляду на нинішній стан Російської Федерації, вона представляється штучною державою, яка рано чи пізно територіально розпадеться.

Як приклад, Данилов привів Ічкерію, яка, за його словами, ніякого відношення до РФ не має. Інші народи також не повинні входити до складу Росії, а сама країна була зібрана за допомогою зброї, повідомив секретар РНБО, натякнувши на територіальну експансію Росії за останні кілька століть.

Оскільки ніхто з власної волі до Росії не приєднувався, то ця країна знаходиться в стані територіального розпаду. Сам розпад станеться не сьогодні і не завтра, однак РФ розвалиться ще за життя нинішнього покоління, повідомив Данилов. Раніше секретар РНБО на початку року також навів фактори, які, на його думку, сприяють розпаду Росії.

Похожие статьи:

Новости Украины​У РНБО розповіли про успішне виконання одного з етапів АТО

Новости Украины​РНБО України доручила уряду підготувати законопроект про референдум

Новости КиеваТурчинов привів в дію рішення РНБО

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости Украины​У найближчі два дні Україну чекає найпереломніший момент у її історії

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети