В Україні буде введена накопичувальна пенсійна система

14 апреля 2019
175 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18516.jpg

В Україні проводиться підготовка до введення накопичувальної пенсійної системи.Пенсійна реформа в Україні повноцінно запрацює з 2021 року, коли  пенсії будуть виплачуватися за накопичувальною системою згідно  законопроекту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. В ньому відзначається, що через два роки після запуску реформи, на 2-й рівень пенсійного забезпечення українці повинні будуть віддавати спочатку 2%, а потім додаючи щороку по 1%, і так до 10% своєї заробітної плати.
Ідея пенсії другого рівня полягає в тому, що людина сама буде заробляти собі на пенсію в майбутньому. Така реформа, за словами голови НКЦПФР Тимура Хромаєва, гостро необхідна в нашій країні.
Проект закону встановлює обов'язкові платежі працюючих українців на своє майбутнє пенсійне забезпечення. Залучені кошти будуть накопичуватися на особистих рахунках власників і управлятися незалежними від уряду фахівцями.
Модель пенсійної системи, яка діє в Україні зараз, передбачає, що державна (солідарна) складова пенсії буде однаковою для всіх і буде забезпечувати лише прожитковий мінімум, а все інше кожен українець повинен буде заробити собі сам, щомісяця відкладаючи певний відсоток своєї зарплати на накопичувальний рахунок .
В НКЦПФР вважають, що накопичувальна частина пенсії становитиме близько 70% сукупної пенсії.


 

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети