В Україні буде введена накопичувальна пенсійна система

14 апреля 2019
471 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18516.jpg

В Україні проводиться підготовка до введення накопичувальної пенсійної системи.Пенсійна реформа в Україні повноцінно запрацює з 2021 року, коли  пенсії будуть виплачуватися за накопичувальною системою згідно  законопроекту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. В ньому відзначається, що через два роки після запуску реформи, на 2-й рівень пенсійного забезпечення українці повинні будуть віддавати спочатку 2%, а потім додаючи щороку по 1%, і так до 10% своєї заробітної плати.
Ідея пенсії другого рівня полягає в тому, що людина сама буде заробляти собі на пенсію в майбутньому. Така реформа, за словами голови НКЦПФР Тимура Хромаєва, гостро необхідна в нашій країні.
Проект закону встановлює обов'язкові платежі працюючих українців на своє майбутнє пенсійне забезпечення. Залучені кошти будуть накопичуватися на особистих рахунках власників і управлятися незалежними від уряду фахівцями.
Модель пенсійної системи, яка діє в Україні зараз, передбачає, що державна (солідарна) складова пенсії буде однаковою для всіх і буде забезпечувати лише прожитковий мінімум, а все інше кожен українець повинен буде заробити собі сам, щомісяця відкладаючи певний відсоток своєї зарплати на накопичувальний рахунок .
В НКЦПФР вважають, що накопичувальна частина пенсії становитиме близько 70% сукупної пенсії.


 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети