В Україні всі священики і єпіскопи призначалися і співпрацювали з КДБ. Філарет

21 октября 2020
5284 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19677.jpg

Патріарх  Української православної церкви Київського патріархату Філарет визнав, що за часів СРСР був змушений співпрацювати з КДБ.Він заявив, що контакти були постійні.Більше того, патріарх Філарет розповів, що всі священнослужителі контактували з КДБ і  працювали у таких умовах.

Він зазначив, що без згоди КДБ неможливо було призначити ні єпископа, ні священика — всі ці кандидатури повинні були узгоджуватися.   "Контакти з КДБ у церкви були постійні. КДБ керував церквою — без його згоди не можна було призначити ні єпископа, ні священика. Для того щоб поставити єпископа, треба було кандидата узгодити з КДБ. А якщо з ними не погодити, священику не дадуть реєстрацію, без якої він не може служити на парафії ", — розповів патріарх.

Як зазначив Філарет, немає нічого поганого в тому, щоб визнавати таке співробітництво і свого часу всі змушені були спілкуватися з КДБ.

"Я не боюся, коли говорять:" Філарет співпрацював з КДБ ". Так, контакти були, але не було жодного єпископа, який би не мав таких контактів. Ця" сенсація "потрібна для того, щоб принизити церкву", — підкреслив патріарх Православної церкви України.

Похожие статьи:

Новости ОбществаНемає ніякого розколу, вся Україна підтримує визнану ПЦУ- Епіфаній

РелизыСвятійший Патріарх Філарет вшанує День Гідності і Свободи Літургією до Архистратига Михаїла

Новости ОбществаФіларет: Господь терпить зло до відповідної межі,а потім карає...Побачите- зло буде переможене...В історії зло ніколи не перемагало

Новости ОбществаЦей томос нас не влаштовує: як Філарет перезавантажив УПЦ КП

ОбществоДва погляди на об’єднання в «єдину Українську церкву»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети