В Україну незаконний в'їзд вважається злочином з тюремним строком ув'язнення

22 октября 2018
943 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17818.jpg

Верховна рада України Рада ввела кримінальну відповідальність за незаконний в'їзд в Україну.підтримавши в другому читанні законопроект №7017 "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону".Таке діяння буде каратися позбавленням волі на строк від трьох років, — передає  РБК-Україна.

За документ проголосували 243 депутата ВР. Проектом вводиться кримінальна відповідальність за перетин держкордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в'їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил або інших силових відомств держави-агресора в будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску без відповідних документів або з документами, що містять недостовірні відомості. Таке порушення буде каратися позбавленням волі на строк до трьох років.

Крім того, встановлюється, що за повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб буде наступати відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років, а вчинення таких дій з застосуванням зброї — на термін від п'яти до восьми років.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети