Ваш тариф буде припинено: “Київстар” приголомшив новими тарифами

21 апреля 2018
2574 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article17182.jpg

Відразу після переходу на стандарт мобільного зв'язку 4G оператор  “Київстар” приголомшив українців новими тарифами для своїх абонентів з підвищенням приблизно на 30-50%. Про це оператор повідомив в адресній клієнтській розсилці в ультимативній формі, наприклад: «Ваш тариф припиняє свою дію і буде безкоштовно змінений на «Безлім Gold». за 650 грн/місяць», – зазначено в одному з таких повідомлень для абонента плану «Все за 500».

У колл-центрі компанії заявили, що скасовується кілька пакетів, не тільки «Все за 500»: мобільники не працюватимуть з дорогою пропозицією за 800 грн., а також з найдешевшою за 40 грн. «Класичний» – замість нього запропонують тарифний план за 50 грн.


 

«У старому мінімальному пакеті було 40 гривень абонентської плати і по 11 копійок за кожну хвилину розмов з 20 Мбайт безкоштовного інтернету. Все інше платне. У цьому вже немає сенсу. Зараз можна за 50 грн отримати тариф з безлімітними розмовами з іншими абонентами Київстар та іншими пропозиціями», – пояснюють в компанії.

Також за словами співробітників “Київстару”, після відключень старих тарифних планів, у компанії залишиться всього близько десятка тарифних пакетів для контрактних абонентів.

Багато пропозиції оператора збіглися з тарифними планами, заявленими його прес-службою під 4G. Для людей їх анонсували шість: «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra» «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» і «Київстар 4G Business VIP». І стільки ж для корпоративних абонентів: «Київстар 4G 125», «Київстар 4G 175», «Київстар 4G 275», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» і «Київстар 4G Business VIP».

Примітно, що оператор не вказує в релізі нові ціни по всій лінійці пропозиції. А повідомляє лише мінімальні розцінки, які для контрактних абонентів стартують з 95 грн в місяць, для корпоративних – з 120 грн.

Нововведення компанії викликали бурю невдоволення у своїх клієнтів, якими ті поділилися в соцмережах.

Джерело: Politeka

Похожие статьи:

Новости КиеваТарифы на газ повысились в шесть раз

Новости КиеваРозпорядження про підвищення тарифів на проїзд у Києві буде підписане до 1 лютого - Голубченко

СкандалТех кто не оплатят долги ЖКХ - будут отбирать квартиры

Новости ОбществаНарод Украины уже понимает,что его грабят

ВажноеВ Украине с 1 марта повышаются тарифы на электроэнергию

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети