З якою метою в прикордонній Брянщині росіяни забруднюють річки, які впадають в Десну

23 июля 2019
669 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18771.jpg

У прикордонній з Україною Брянській області РФ місцеві річки Вабля і Бабинець перетворені в стічні канави і отруюють річки Судость і Десну. Стічні води зливаються в річку в районі Стародубських очисних споруд.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на блог еколога Олександра Чернова.

"Молочний гігант ТНВ" Сир Стародубський ", убивши річку Бабинець, почав паскудити в сусідню річку Судость. Жителі міста Почеп поскаржилися напередодні, що якесь підприємство знову скинуло в місцеву річку Судость, одну з найбільш повноводних і великих водних артерій Брянської області, якусь отруту, яка моторошно смердить, гидоту білястого кольору. Дуже нагадує ту, яку майже два роки тому, згідно з рішенням суду, скинув в іншому брянському райцентрі Севск в річку Сев, великий виробник свіжих сирів "Умалат", — повідомив він.

"За словами нечисленних очевидців з числа місцевих жителів, деякі з яких працювали на молокозаводі, пару днів назад з Стародуба прибула машина з величезною, ймовірно, 30-ти тонною цистерною чогось білого і страшно смердючого. Всю цю гидоту десь ввечері злили на поле фільтрації ТОВ "Почеп-Молоко". Воно в результаті виявилося переповненим. Отрута швидко пішла в Судость. Наслідки не змусили себе чекати: стала масово вмирати риба — особливо багато її спливло догори черевом у Козарезовского моста — це передмістя Почепа ", — повідомив еколог.

"Піднятий галас змусив виїхати на місце представника МНС і санітарних лікарів. Останні взяли проби річкової води — результати напевно будуть відомі через пару або трохи більше днів. Поки брали проби,  поверхнею води, затягнутою білястої плівкою, пропливали фрагменти білої творожистой маси, стояти поруч з річкою було нестерпно — так погано від неї пахло, а простіше кажучи, смерділо! "- розповіла представниця Олександра Сулейманова.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети