На НСК «Олімпійський» пройшли дебати без порушень громадського порядку

19 апреля 2019
429 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18526.jpg

Передвиборчі неофіційні дебати пройшли 19 квітня на столичному Олімпійському стадіоні  між кандидатами на посаду президента України.Вони пройшли без порушень громадського порядку.Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.
«Особовий склад із завданням впорався. У нас немає потерпілих. Все пройшло організовано — я маю на увазі по питанням забезпечення правопорядку», — сказав Яровий.
За словами Князєва, до охорони порядку залучили спецпризначенців не тільки з Києва, а й з інших регіонів.
«Ми убезпечили проведення заходів. Будь-які порушення були попереджені за декілька кварталів від проведення заходів. Тих громадян, яких затримали, були доставлені у відділ поліції, з ними були проведені бесіди або вони були опитані. Наразі порушень не зафіксовано, крім декількох десятків громадян, яких ми не пропустили», — розповів Князєв.
Президент Петро Порошенко заявив, що прийме будь-який вибір українців на виборах.
Кандидати обмінювались заготовленими звинуваченнями. Зеленський розповідав про цукерки «Рошен», Свинарчуків і вкрадені чинним президентом 5 років у народу. «Я результат ваших помилок», — підсумував Зеленський.
Порошенко у відповідь розповів про зв’язки Зеленського з олігархом Коломойським та звинуватив кандидата в президенти в некомпетентності.
На слова президента, шо треба не на колінах повзти до Путіна, щоб захистити державу, Зеленський запропонував встати на коліна перед тими, чиї близькі загинули на фронті.

О 21:00 почалися дебати на «Суспільному», на які прийшов тільки Петро Порошенко, а Володимир Зеленський відмовився від участі в офіційних дебатах від ЦВК.


 

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети