Оновлена українська делегація відмовилась від участі в роботі чергової сесії ПАРЕ

23 сентября 2019
431 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18896.jpg

ЗМІ продовжують обговорювати важливе значенння для України  відмови нової української делегації від участі в роботі  сесії ПАРЕ з 30 вересня по 4 жовтня із-за протесту проти  повернення Росії в асамблею. В заяві делегації  йдеться, що «зазначене буде способом реагування України на повернення Російської Федерації в сесійний зал ПАРЄ без виконання вимог резолюцій асамблеї, схвалених у відповідь на російську агресію проти України» - наводить у ФБ текст заяви глава делегації, депутат від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько.

Раніше український депутат Богдан Яременко заявив, що делегація від Києва не братиме участі в сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.За його словами, влада планує провести консультації з іншими державами членами РЄ з метою вироблення плану повернення довіри до ПАРЄ.
У серпні Яременко заявив, що завдання української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи просування інтересів України, а не виключення з ПАРЕ Росії.

Як відомо, квітні 2014 року ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу і виключила її представників з усіх керівних органів асамблеї у зв'язку з анексією Криму. У зв'язку з цим Росія не платила внески до Ради Європи з червня 2017 року. Такі дії Росії багато членів ПАРЄ і політики назвали шантажем.

 25 червня 2019 року ПАРЄ ухвалює резолюцію, якою скасувала чинний механізм запровадження санкцій проти делегацій. 26 червня в Асамблеї підтримали резолюцію про затвердження повноважень делегації РФ без запровадження будь-яких санкцій. На знак протесту проти такого рішення делегації Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини та України в ПАРЄ достроково залишили літню сесію.

1 липня Комітет Верховної Ради (VIII cкликання) у закордонних справах підтримав рішення про призупинення участі української делегації в роботі ПАРЄ до виконання російською делегацією низки умов щодо заручників і припинення переслідування кримських татар.

 

Похожие статьи:

ОбществоТоп-10 провальних фільмів 2015 року

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети