Саакашвілі відкликав партію "Рух нових сил" від участі в виборах до парламенту України

20 июля 2019
207 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18757.jpg

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі відмовився від участі в дострокових виборах до Верховної Ради України і закликав своїх прихильників голосувати за партію "Слуга народу" президента Володимира Зеленського. 

Саакашвілі заявив, що Центрвиборчком України довгий час не реєстрував його партію "Рух нових сил", тому багато потенційні виборці не знали про його участь у виборах. Політик побоюється, що руху не вдалося б пройти п'ятивідсотковий бар'єр, яке б обмежило запровадження програми партії.

"Ми перетинаємося з електоратом" Слуги народу ". Наші програми дуже схожі, ми не критикуємо президентську партію, я вважаю, що ми повинні дати їм шанс. І тому, якщо ми не перейдемо п'ятивідсотковий бар'єр, ті відсотки, які ми отримаємо, це буде відсотки, відібрані у "Слуги народу", — заявив Саакашвілі.

Він сказав, що вважає, що всі інші партії, які можуть пройти в парламент, гірше президентської, а вибори повинні дати команді Зеленського можливість "повністю взяти відповідальність за ситуацію в країні на себе".

Згідно з опитуванням групи "Рейтинг", опублікованому 18 липня, п'ятивідсотковий передвиборний бар'єр на голосуванні в неділю долають п'ять партій і мають шанс ще дві. Майже на половину голосів виборців претендує "Слуга народу", "Руху нових сил" опитування прогнозував 0,6 відсотка голосів.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Новости ПолитикиКиївська міська виборча комісія не інформує громадян

ОбществоОлігарх-патріот та олігарх-кандидат в президенти

Новости в миреЄвросоюз закликав провести позачергові вибори до Верховної Ради

Новости ПолитикиЯк Київська виборча комісія порушує законодавство!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети