Засвітилися інспіровані фейки: російські журналісти отримали темник, як висвітлювати війну проти України

19 февраля 2022
12528 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article20325.jpg

Російські керівники новинних агенцій та телеканалів отримали з адміністрації президента Росії вказівку щодо стратегічних меседжів, тобто «темник» по-нашому.Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко у власному Telegram-каналі.Кремль вимагає брехати з телевізійних екранів і в стрічках новин.Журналіст не надає скріншоту цього документа, щоб не «спалити» джерела, людей, які ще не втратили остаточно журналістську честь та гідність.

Цаплієнко наводить кілька меседжів кремлівської брехні, зазначених у цьому документі:

1) У новинах та ток-шоу необхідно пов'язати виступи Лаврова та Шойгу із заявою Ігоря Конашенкова (генерал, представник Генштабу ЗС РФ): «Чому позиція Заходу змінилася? Тому що вони злякалися твердої та послідовної позиції Росії. Ми продовжуватимемо лінію твердо і послідовно».

2) Постійно давати заяву Конашенкова щодо відведення військ Росії після навчань. «Показувати навантаження техніки, особового складу та, обов'язково, їхнє прибуття до пунктів постійної дислокації».

3) Про інтерпретацію прийнятих рішень журналістам зосередитись на наступних меседжах.

— меседжі, які мають превалювати: Ми досягли діалогу зі США і НАТО, ми "охолодили" безумні голови в Києві – в цьому досягнуто серйозних результатів. Всі вже відчули нашу силу і відчуватимуть її надалі. "До речі, як там щодо санкцій? За що вони їх будуть проти нас вводити?".

— супровідні меседжі: Потрібно їх дотискати ще більше. Бо вони можуть сприйняти нашу розсудливість та відповідальність як слабкість (особливо у Києві), бо ситуацією можуть скористатися «радикали». Вони попруть бездумно на Донбас, а ми змушені захищати людей у ​​Донецькій та Луганській Республіках, бо зобов'язані це робити.

4) Окрема тема – істерика великих державних чоловіків і жінок щодо агресії Росії. Наголошувати на різких висловлювання західних політиків щодо агресії Росії.
 Салліван («бомбардування»), Елізабет Трас(«у будь-який момент»), Блумберг («вже п'ять разів оголошували наступ») тощо. Евакуація посольств («як там американці у Львові добре влаштувалися?»). На загострення ситуації працювали не ми, а вони.

Похожие статьи:

Новости ПреступностиСБУ викрила 79 розпалювачів коронавірусної паніки

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk