Жителі Лубен обурені висунутим кандидатом на їхньому окрузі

13 июня 2019
187 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article18655.jpg

Із початком кампанії до позачергових парламентських виборів продовжуються і скандали із висуванцями від партії “Слуга народу”. На це раз на 148 окрузі Полтавщини, де висувається Анастасія Ляшенко.

Проти неї вже збунтувався місцевий осередок центру округу – місто Лубни.

Відповідне відеозвернення було розповсюджено у на фб-мережі

 

Вже за першу годину відео набрало більше 2000 переглядів.

За словами місцевих партійців, “ця людина, яка ще у першому турі президентських виборів підтримувала кандидата Ігора Смешка та зневажилово відзивалася про Зеленського, тепер виступає із заявою, що балотується від партії “Слуга народу” та підтримує політику нового президента.”

Представники ЗЕ-команди обурени тим що що пані Ляшенко під час передвиборної кампанії не входила до ЗЕ-штабу та ЗЕ-команди, і “вважала  Зеленського клоуном та у минулому активно співпрацювала з ПР та одіозними нардепами”.

Активісти висунули припущення, що пані Ляшенко є технічним кандидатом, задача якої забезпечити перемогу представнику партії Блоку Петра Порошенко.

У відеозверненні підкреслюється, що Анастасію Ляшенко не підтримують активісти ЗЕ-команди на місцях і вже наближчим часом ними буде направлено в офіс партії відповідне письмове звернення.

 

 

 

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети