СБУ розслідує нелегальні ввезення в Україну вакцин від коронавірусу

9 января 2021
19094 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19778.jpg

Служба безпеки України (СБУ) підтвердила, що почала кримінальне провадження за фактом ймовірного нелегального ввезення в Україну вакцини проти коронавирусу. «Станом на зараз відомо, що група осіб за попередньою змовою, в порушення встановлених правил, придбали, перевозили, зберігали і відпускають отруйні або сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини від вірусу COVID-19 виробництва компанії Pfizer», — повідомила СБУ в коментарі « Суспільному ».

Відомство перевіряє обставини вакцинації окремих громадян і в медичних установах, і за їх межами. Як уточнюють ЗМІ, слідчі порушили справу 6 січня. Йдеться про ч. 3 ст. 321 КК — незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів. Відповідно до закону, злочин за цією статтею карається тюремним строком від трьох до п'яти років. 


Раніше кілька українських ЗМІ заявили про "таємному прищепленні" чиновників вакциною, яку контрабандою доставили з Ізраїлю, мовляв, чиновники і народні депутати платять по 2,5 тис.євро за дві дози щеплення. Президент Володимир Зеленський відреагував на ці повідомлення, доручив СБУ перевірити інформацію і пригрозив карою.
Також прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив МОЗ та правоохоронцям перевірити інформацію про можливі прищеплення вакцинами проти коронавирусу в одній з київських приватних клінік.

 

Похожие статьи:

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Новости УкраиныПроти мене порушено кримінальну справу за заклики до повалення ладу - Луценко

Новости УкраиныЕвромайдан пикетирует СБУ

Новости УкраиныЯнукович замінив начальників управлінь СБУ декількох областей України

Новости ПолитикиСБУ открыла дело о попытке захвата власти в Украине

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk