Служба безпеки ПриватБанку затримала в Києві польського скіммера

30 ноября 2020
19551 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19733.jpg

29 листопада в Києві служба безпеки ПриватБанку спільно з співробітниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України в рамках спецоперації затримали чергового шахрая, який прикріпив до картоприймача одного з банкоматів ПриватБанку скіммінговий пристрій. Затриманим виявився  33-річний громадянин Польщі Wojtas Marcin.

Як повідомили в ПриватБанку, інформація про встановлення скіммінгової накладки була зафіксована автоматичною системою захисту в 8 ранку неділі, після чого був запущений відповідний протокол безпеки. Співробітники банку спільно з поліцією встановили спостереження за скомпрометованим банкоматом, і вже через кілька годин шахрай був затриманий на місці злочину в момент зняття скіммінгового пристрою. Як зазначалося вище, ним виявився громадянин Польщі.

В ході затримання правоохоронці вилучили у підозрюваного пристрій для зчитування інформації з платіжних карт, мініатюрну відеокамеру і записи відеореєстратора з інших банкоматів українських банків.

У ПриватБанку підкреслюють, що жоден клієнт банку від дій скіммера не постраждав.

Затриманому поляку вручено підозру (за статтею 190 ч. 3 ККУ) та в судовому порядку буде обрано запобіжний захід.

Скіммер — саморобний зчитувач магнітної стрічки. Шахраї прикріплюють скімери до картоприймач банкоматів і таким чином крадуть дані карт клієнтів, потім роблять дублікати і переводять у готівку гроші.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk