Завдяки спецоперації «Бумеранг» вдалося уникнути жертв в Луцьку - СБУ

21 июля 2020
21884 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19545.jpg

СБУ спільно з Національною поліцією звільнили в Луцьку 13 заручників і затримали терориста  Вранці 21 червня в Луцьку чоловік захопив рейсовий автобус з пасажирами. Він заявив, що автобус замінований, у нього при собі автоматичну зброю і велику кількість вибухівки. Крім того, за його словами, ще один вибуховий пристрій в іншому місці і може бути приведено в дію дистанційно.Про це йдеться в повідомленні СБУ.

"Співробітники Центру спеціальних операцій" А "СБУ спільно з Національною поліцією звільнили в Луцьку 13 заручників і затримали озброєного терориста, який захопив в центрі міста рейсовий автобус" Берестечко — Краснилівка "з пасажирами", — йдеться в повідомленні.

Завдяки спланованою антитерористичних центром СБУ спецоперації "Бумеранг" правоохоронцям вдалося уникнути жертв серед мирного населення. Встановлено, що терористом є Максим Кривошей, який пропагував екстремістські погляди.
Зараз всі заручники звільнені, постраждалих немає.

"Спасибі кожному співробітнику Центру" А "і Антитерористичного центру СБУ, всім правоохоронцям за оперативне реагування та взаємодія. Ваші професійні дії врятували 13 життів. Люди в безпеці і це — найголовніше", — зазначив голова СБУ Іван Баканов.
Він нагадав, що за перше півріччя 2020 року Служба безпеки вже припинила 3 ​​теракту. Оскільки СБУ приділяє особливу увагу боротьбі з тероризмом.

"На жаль, це реальність, в якій сьогодні живе наша країна. Вона обумовлена ​​різними факторами, в тому числі і подіями на сході і впливом Російської Федерації на ситуацію в Україні. Однак ми робимо все можливе, щоб системно протидіяти будь-яким проявам тероризму. це одне з головних напрямків діяльності СБУ, і воно буде тільки посилюватися. Кожен громадянин України повинен відчувати себе в безпеці і без страху пересуватися вулицями міст і населених пунктів ", — додав Баканов.
Голова СБУ високо оцінив координацію всіх задіяних силових структур держави при звільненні заручників.

 

Похожие статьи:

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

ОбществоВбили Олексія Мозгового

Новости ПолитикиДонбас: люди все більше не хочуть бачити терористів

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

ОбществоУсама Бін Ладен все ще живий?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk