Україна в 2018 році увійде в десятку найбільших експортерів молочної продукції у світі

15 ноября 2018
3207 просмотров Голосов: 0 Автор:
article17917.jpg

По результатах  діяльності агросектору Україна в 2018 році увійде в десятку найбільших експортерів молочної продукції у світі.

Такий прогноз зробив перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк на зборах з приводу Дня працівників сільського господарства в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"У нас почало розвиватися тваринництво і, за попередніми статистичними даними, в цьому році ми увійдемо в світові лідери – в десятку експортерів молочної продукції. Наші надої зростають, продуктивність тварин зростає, що є хорошим трендом, який потрібно підтримати в наступному році,- повідомив Максим Мартинюк.

Чиновник нагадав, що українська агропродукція експортується в 190 країн світу, і пообіцяв, що уряд в 2019 році збереже систему державної підтримки АПК і врахує помилки, допущені у цьому році, зокремма розширивши кількість отримувачів допомоги.

За його словами, Мінагропрод в 2019 році збереже систему державної підтримки АПК і  уряд має намір "відкривати нові ринки", а також врахує "помилки, допущені у цьому році, зокрема збереже систему державної підтримки АПК і  розширить кількість отримувачів допомоги..

"Ми змінимо механізми доставки грошей, щоб якомога більше суб'єктів, що працюють в аграрному бізнесі, отримали ці кошти", — зазначив заступник міністра.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети