В Україні створюють механізм оперативного реагування на отруєння бджіл

7 мая 2019
3351 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18563.jpg

Міністерство аграрної політики і продовольства України та Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів відпрацьовують ефективний механізм взаємодії, який дозволить протидіяти неконтрольованому використанню засобів захисту рослин (ЗЗР) і загибелі бджіл.

Про це заявив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, йдеться в повідомленні Госпродпотребслужби, передає Агропортал.

За його словами, питання обробки ЗЗР продукції рослинництва і захист бджіл від застосування пестицидів останнім часом є одним з найбільш нагальних.

«Ці питання постійно піднімаються як на центральному, так і на регіональному рівнях. А тема бджільництва знаходиться на особливому контролі уряду та Мінагропроду », — сказав він.

Як зазначив голова Госпродпотребслужби Володимир Лапа, на останній апаратній нараді Мінагропрод заявив про готовність оперативно — буквально в режимі годинника — давати згоду на проведення позапланових перевірок підприємств інспекторами Госпродпотребслужби в разі отруєння бджіл пестицидами.

«Зараз відпрацьовуємо максимально спрощену процедуру. Ми отримали підтримку Мінагропроду, але робота — за нами. Ми повинні показати результати. Це принципово », — зазначив Володимир Лапа.

До співпраці в різних сферах, зокрема в питанні застосування пестицидів і протидії загибелі бджіл, готова і Національна академія аграрних наук України.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети