В Україні створюють механізм оперативного реагування на отруєння бджіл

7 мая 2019
271 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18563.jpg

Міністерство аграрної політики і продовольства України та Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів відпрацьовують ефективний механізм взаємодії, який дозволить протидіяти неконтрольованому використанню засобів захисту рослин (ЗЗР) і загибелі бджіл.

Про це заявив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, йдеться в повідомленні Госпродпотребслужби, передає Агропортал.

За його словами, питання обробки ЗЗР продукції рослинництва і захист бджіл від застосування пестицидів останнім часом є одним з найбільш нагальних.

«Ці питання постійно піднімаються як на центральному, так і на регіональному рівнях. А тема бджільництва знаходиться на особливому контролі уряду та Мінагропроду », — сказав він.

Як зазначив голова Госпродпотребслужби Володимир Лапа, на останній апаратній нараді Мінагропрод заявив про готовність оперативно — буквально в режимі годинника — давати згоду на проведення позапланових перевірок підприємств інспекторами Госпродпотребслужби в разі отруєння бджіл пестицидами.

«Зараз відпрацьовуємо максимально спрощену процедуру. Ми отримали підтримку Мінагропроду, але робота — за нами. Ми повинні показати результати. Це принципово », — зазначив Володимир Лапа.

До співпраці в різних сферах, зокрема в питанні застосування пестицидів і протидії загибелі бджіл, готова і Національна академія аграрних наук України.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети