Київське «Динамо» перемогло «Шахтар» в Суперкубку України

26 августа 2020
30388 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable

25 серпня в Києві відбувся матч за Суперкубок України з футболу  між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо".Три моменту і три голи — саме так можна охарактеризувати гру "Динамо" проти "гірників". На 20 хвилині позиційні помилки футболістів "Шахтаря" дозволили Сидорчуку здійснити без опіки точний навіс на дальню штангу, де ніким не прикритий Карлос Де Піна завдав точного удару головою. Через 11 хвилин "біло-сині" розіграли триходівку в один дотик після якої Жерсон Родрігес закинув м'яч за комір П'ятову.
До перерви команда Каштру зуміла відігратися — гол головою забив Мораес. Близький до мети був і Тете — удар прийняла на себе поперечина. У другій половині "Шахтар" продовжував втрачати моменти, а "Динамо" скористалося цим на 82 хвилині, коли Фран Сіль головою встановив остаточний результат — 3: 1.

Таким чином, перемігши «Шахтар» 3: 1, кияни завоювали 9-й національний Суперкубок. Це найвищий показник в історії українського футболу. Динамівці встановили національний рекорд відразу в двох показниках.Крім того, «біло-сині» записали в свій актив 64-й трофей (титул) в історії клубу. Це найвищий показник серед усіх українських клубів.