Українка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи з блискавичних шахів

2 апреля 2018
17713 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17104.jpg

Українка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи у змаганнях з блискавичних шахів (бліц). Вона перемогла на жіночому чемпіонаті континенту, який напередодні завершився у грузинському Батумі.Загалом у змаганнях взяли участь 77 учасниць з різних країн світу.У даному різновиді шахів учасницям давалося 3 хвилини на партію з додаванням двох секунд за кожний зроблений хід.У підсумку 28-річна українка набрала 10 очок з 14 можливих, що забезпечило їй лідерство.

Перед тим у змаганнях зі швидких шахів (рапід) українка виборола у Грузії третє місце.Там на всю партію учасницям виділялося 10 хвилин.

У 2016 році львів'янка Анна Музичук здобула титул чемпіонки світу зі швидких шахів (рапід) та бліцу.Минулого року українська шахістка бойкотувала чемпіонат світу з шахів у Саудівській Аравії. Вона пояснила це незгодою з місцевими традиціями, а саме вимогою одягати абайю — довгу традиційну арабську сукню з рукавами.Натепер українка Музичук займає 3-е місце в розділі класичних шахів у світовому рейтингу Міжнародної шахової федерації.

У розділі "рапід" пані Музичук займає перше місце, а в розділі "бліц" — п'яте.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети