Bellingcat: Російські спецслужби підривали склади боєприпасів і в Україні

3 мая 2021
4358 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19952.jpg

До вибухів на складах боєприпасів на території України можуть бути причетні російські спецслужби. Про це заявив розслідувач   Bellingcat Христо Грозєв в ефірі телеканалу «Еспресо».
 «Якщо Росія, якщо ГРУ робило це в країнах Європейського союзу, з якими вони знаходяться в стані неформальної війни, так взагалі чи є шанс, що вони не робили цього в Україні, де вже доведено, що у них була агентурна мережа і йде війна?» — задався питанням Грозєв. За його словами, «аналітичний висновок може бути один: так, вони робили спроби підривів на Україні теж».

Він вказав на схожість методики при підготовці диверсантами вибухів в Чехії і Болгарії. «Почерк досить стандартний і повторюється в кожному з вибухів», — додавГрозєв. Він також описав приблизну схему роботи диверсантів: «вони завжди привозили з собою детонатори дистанційного керування з електричної зарядкою, щоб мати можливість активувати детонатор здалеку з мобільного, але для початку склади підпалювали, після чого вже був задіяний детонатор, щоб це було схоже просто на пожежу».

Нагадаємо, 17 квітня Чехія звинуватила спецслужби Росії в причетності до диверсії на складах Міноборони у Врбетіце і вислала 18 російських дипломатів.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети