Київський суд: Літаки "Руслан" російської авіакомпанії будуть арештовані в міжнародних аеропортах

8 июня 2019
788 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18634.jpg

 28 травня Подільський райсуд Києва  арештував і заборонив експлуатацію, в тому числі для міжнародних перевезень, п’яти цивільних транспортних літаків Ан-124-100 авіакомпанії Волга-Дніпро (Росія).

Про це повідомили в прес-службі юридичної фірми “Ілляшев і Партнери”, яка представляє інтереси держпідприємства “Антонов”.

Зокрема, суд арештував літаки: Ан-124-100 з реєстраційними номерами RA-82068 (серійний номер № 0703), RA-82078 (серійний номер 0710), RA-82045 (серійний номер 0609), RA-82046 (серійний номер 0610 ), RA-82077 (серійний номер 0709), що належать Авіакомпанії “Волга-Дніпро” (РФ) і Volga Dnepr Airlines (Ірландія).

Це було зроблено в рамках кримінального провадження за ст. 281 КК (порушення правил повітряних польотів, які створили небезпеку для життя людей або інші тяжкі наслідки).Таким чином суд заборонив авіакомпанії і будь-яким іншим особам їх експлуатацію.

Також будь-яким третім особам (аеропортам, авіавладі) заборонено здійснення будь-яких дій, спрямованих на посадку/зліт (прийом/відправка) зазначених літаків.

“На думку ДП “Антонов”, слідства і суду, допуск зазначених в постанові суду літаків Ан-124 до експлуатації є порушенням положень Конвенції про міжнародну цивільну авіацію та Керівництва до льотної придатності ІКАО. Арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів і відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок злочину”, – наголошується в повідомленні. Таким чином, вказані літаки можуть використовуватись тільки для перельотів в межах Росії, в інших випадках літаки будуть арештовані в міжнародних аеропортах.

Похожие статьи:

Новости в миреУ Болівії суд відмовився дозволити аборти

Новости ПолитикиСуд відмовився замінити вирок Іващенку

Новости ПолитикиВласенко заявляет, что его хотят посадить в тюрьму на два года

Новости УкраиныРозгін Євромайдану 30 листопада. Суд виправдав Попова і Сівковича

Новости в миреБібер зміг домовитися з охоронцем, що подав на співака до суду за побиття

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети