Київстар припиняє дію 13 застарілих тарифних планів

29 декабря 2018
2070 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18107.jpg

Мобільний оператор Київстар заявив, що закриває обслуговування абонентів у рамках 13 тарифних планів. У компанії пояснили, що ці тарифні плани стали застарілими.

Про це сказано на сайті оператора.

"У період з 15 січня по 15 лютого 2019 року Київстар припиняє дію деяких застарілих тарифних планів. Абоненти, яких стосуються зміни, будуть проінформовані у розділі «Архів тарифів» та SMS-повідомленнях щонайменше за 7 днів", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тарифні плани, які скорочуються, були запроваджені, у середньому, 5 або більше років тому, та на даний час мають не вигідні та не актуальні для абонентів умови.

Натомість, у запропонованих нових тарифах абоненти отримають безліміт для дзвінків на номери у середині мережі Київстар, замість обмеженого пакета хвилин; від 30 до 300 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів, замість оплати за кожну хвилину такого дзвінка; можливість телефонувати на міські номери за тарифами від 0,3 грн/хв. Для користувачів мобільним інтернетом кількість мегабайт у їх тарифах збільшиться, у середньому, в 1,5 раза.

Якщо абонент самостійно не обере інший тариф, його переведуть на інший тариф автоматично.

"Абоненти матимуть можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг у новому тарифному плані і, якщо він їм не підійде, самостійно обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Лише тим абонентам, котрі до зазначеного у SMS-повідомленні часу не зроблять свій вибір самостійно, буде запропонований тарифний план з урахуванням їх профілю використання послуг, щоб нові умови відповідали актуальним потребам", — йдеться в повідомленні.

13 тарифних планів, які закривають:

XXL

Базовий

Безлім + Київстар

Класичний

Комфорт

Ультра Комфорт

Вільний Київстар 35

Вільний смартфон

Тариф 29

5+0 Новий!

Вільний Київстар

Комфорт+

Київстар 3G Онлайн 2017

 

Похожие статьи:

Политические статьиПочему молчит Порошенко?

Новости Киева«МТС» і «Вимпелком» закрили свої офіси в центрі Києва

Новости ОбществаВаш тариф буде припинено: “Київстар” приголомшив новими тарифами

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети