На загрози Росії в Україні презентували книгу-порадник населенню на випадок війни

24 июня 2021
3798 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article20019.jpg

23 червня у Києві, в Укрінформі, було презентовано інформаційну брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни», розроблену з ініціативи Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних сил України та громадськими організаціями.

Керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська сказала: "Нещодавня ескалація на кордонах України та на окупованих територіях виявила величезний запит на практичні поради для мирного населення. Ми розробили такі поради з урахуванням українського та іноземного досвіду, щоб простою зрозумілою мовою і не на 500 сторінок пояснити, що треба робити кожному з нас, аби вижити і не наразити на небезпеку інших при воєнній загрозі".

Вона також зазначила, що особливістю брошури стало включення рекомендацій з інформаційної безпеки.

Представник ДСНС, заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту Олександр Лещенко зазначив: "Інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення є невід’ємною складовою діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій. У цьому пораднику зібрані актуальні відповіді на питання «Що робити?» в умовах кризи. Саме ця обізнаність може врятувати життя та захистити близьких як у разі обстрілів, так і під час дезінформаційних атак ворога. Інформації забагато не буває, тому ми будемо вдосконалювати посібник і надалі працювати у цьому напрямку".

У планах випуск 100 тисяч примірників, які будуть поширені зокрема на сході та півдні України, а перекладені вони будуть російською, кримсько-татарською та англійською мовами. За словами організаторів, порадник можна буде друкувати самостійно та використовувати на сайтах державних установ, тощо для охоплення максимально широкої аудиторії.

Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

Завантажити брошуру

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk