Нацбанком введено в обіг пам'ятні монети в честь літака Антонов

11 апреля 2018
1015 просмотров Голосов: 0 Автор:
article17139.jpg

11 квiтня 2018 року Національним  банком  України введено в обіг пам'ятні монети 10гр. (срібло)  тиражем 3500 шт. та 5гр.(нейзильбар) тиражем 40000шт.
Монети серіїї "Літаки України"  присвячені багатоцільовому літаку Ан-132, який призначений для виконання широкого спектра завдань. Літак створений колективом Державного підприємства `Антонов` завдяки багаторічному досвіду і використанню новітніх авіаційних технологій.

На аверсі монети 10гр. розміщено: угорі — напис УКРАЇНА, під яким малий Державний Герб України; у центрі — стилізовану композицію: сонце, стилізоване крило та птахи; унизу номінал — 10/ ГРИВЕНЬ, та рік карбування монети — 2018.
На реверсі монети у центрі на дзеркальному тлі зображено літак Ан-132 та написи: ЛІТАКИ УКРАЇНИ (угорі) АН-132, AN-132 (унизу), між якими розміщено логотип `АН`.       

На аверсі монети 5гр.розміщено: угорі — напис УКРАЇНА, під яким малий Державний Герб України; у центрі — стилізовану композицію: сонце, стилізоване крило та птахи; унизу номінал — 5/ ГРИВЕНЬ, рік карбування монети — 2018 та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (ліворуч).
На реверсі монети у центрі на дзеркальному тлі зображено літак Ан-132 та написи: ЛІТАКИ УКРАЇНИ (угорі) АН-132, AN-132 (унизу), між якими розміщено логотип `АН`.

Художник і скуьптор - Дем`яненко Володимир

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ НБУ считают ситуацию с валютой в Украине, управляемой

Новости УкраиныНацбанк України вперше за півтора року знизив курс гривні

Новости БизнесаНБУ заборонив продаж валюти для інвестицій за кордон та дострокового погашення кредитів

ОбществоЭксперты рассказали, что влияет на девальвацию гривны

Новости ПолитикиКабмін прогнозує зростання резервів НБУ до 24 мільярдів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети