Нацрада позбавила ліцензії радіо "Прямий FM"

3 сентября 2020
6731 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19618.jpg

3 вересня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на засіданні анулювала ліцензію на мовлення радіостанції "Прямий FM".
Національна рада розглядала два проекти рішення: Олега Черниша — про анулювання ліцензії та зобов'язання телеканалу повернути ліцензію Нацради, а також Олександра Ілляшенка — про визнання порушення і оголошення попередження.

Як зазначив відповідальний секретар Нацради Юрій Зіневич, доповідаючи про результати планової виїзної перевірки, моніторинг зафіксував відсутність мовлення радіостанції "Прямий FM" протягом року в двох з шести населених пунктах, передбачених ліцензією, а саме: в Марганці та Лубнах.

Член Нацради Черниш звернув увагу, що є чітка норма закону, яка передбачає анулювання ліцензії в разі відсутності мовлення протягом року від дня видачі ліцензії — а саме: з 9 листопада 2018 року.

У свою чергу представник радіостанції "Прямий FM" апелювала до того, що радіостанція брала участь в конкурсі на частоти в 6 містах, оголошеному різними рішеннями Національної ради, і результати конкурсу були оформлені також окремими рішеннями, фактично радіостанція повинна була отримати 6 ліцензій, але отримала одну — де були вказані всі 6 міст. Тобто це була ініціатива Національної ради — об'єднати 6 ліцензій в одну. І тепер, замість того, щоб скасувати 2 ліцензії, Нацрада скасовує всі 6.
Вона також зазначила, що перед радіостанцією відразу виникли технічні труднощі. У додатку до ліцензії говорилося, що оператор — Концерн РРТ. Але, як з'ясувалося, в деяких містах об'єкти Концерну РРТ були відсутні, тому радіостанція була вимушена змінювати оператора і місце розташування передавачів.

Член Національної ради Олександр Ільяшенко додав, що компанія вже розпочала мовлення на частині частот, але не освоїла одну частоту, а також зазначив, що "Прямий FM" не звернувся до Нацради вчасно з цього питання. Ілляшенко запропонував визнати порушення і оголосити санкцію попередження "Прямому" за недотримання умов ліцензії щодо мовлення.

У підсумку, після обговорення, за анулювання ліцензії проголосували 5 членів Нацради, 2 голоси були проти, один — утримався.
Компанія може оскаржити рішення Нацради.

Похожие статьи:

Новости УкраиныЩо буде з мовленням телеканалу "112 Україна" по санкціях Нацради

Новости Экономики​СБУ ліквідовувала три центри конвертацій, а НБУ відібрало валютну ліцензію у Актабанка

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети