Ощадбанк сьогодні почав виплачувати субсидії грошима

12 марта 2019
331 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18384.jpg

В Україні  з березня влада запустила монетизацію субсидій на комунальні послуги і виплачуватиме населенню готівкові гроші, щомісяця – близько 6 мільярдів. Був оприлюднений план повної монетизації пільг і субсидій. «Укрпошта» в березні-травні 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту доставить монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг більш ніж мільйону одержувачів. Компанія також доставить кожному субсідіанту (близько 4 млн осіб) персональне повідомлення про нарахування субсидії і механізмах виплати.

Як повідомляє прес-служба Ощадбанку, 12 березня  субсидіанти, які не є пенсіонерами, вже зможуть отримати субсидії  готівкою в Ощадбанку.Для отримання субсидій громадяни повинні зареєструватися на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів "Швидка копійка" субсидіанту буде запропоновано відкрити поточний рахунок, на який в подальшому буде зараховуватися субсидія.Але, якщо субсидіант, який не є пенсіонером, а  вже має поточний рахунок в Ощадбанку, на нього буде зарахована субсидія.

В Ощадбанку зазначили, що субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватись для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через "Укрпошту" або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні строки.

Нагадаємо, субсидію не скасовуватимуть громадянам, якщо вони не сплатили за комунальні послуги до 25 числа кожного місяця.

 

 

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети