СПРАВЖНЯ ПРИЧИНА ВІЙНИ

22 апреля 2022
8877 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20331.jpg

Війна почалась у 2014 році. Чи не дивно, що саме тоді  стало відомо про потужне Юзівське родовище природного газу, яке знаходиться на півдні Харківської області.  

Вже тоді Путін захотів його собі загарбати,  і розпочав війну з Україною під виглядом самопроголошення ДНР, ЛНР.

В 2014 му всі ще думали, що це родовище сланцевого газу і його видобуток вимагатиме крекінгу, який знищує екологію.  

Але в 2020му році були зроблені розвідувальні свердловини і виявилось, що це родовище газу твердих пісчаників і його розробка не шкідлива для екології,  як це є для родовищ сланцевого газу.  Також стало відомо про потужність Юзівського родовища — ТРИ трільярди кубометрів. Тобто  три мільярди мільярдів.  

Якщо ціна газу в Европі сьогодні коштує приблизно 1$ за кубометр, то Україна володіє багатством у розмірі три трільярди долларів.  І може отримувати по 1 млрд долларів в день, продаючи цей газ Европі, як це робить Россія.  Навіть газопроводи всі в Европу у України вже є. Треба тільки свердловини пробурити та обладнання поставити.  І компанія Shell вже в 2014 готова була це зробити для України.  

Україна споживає 27 млрд кубів  газу в рік.  Вся Європа — 55 млрд кубів в рік.  Навіть якщо рівень споживання буде 100млрд кубів в рік, то запасів Юзівського родовища вистачить на 30 мільйонів років. Тобто ще 30млн років Україна може щодня з Европи  отримувати 1млрд долларів до свого бюджету.  

От з-за якого багатства путлер розв'язав цю загарбницьку війну в Україні.

Найжорстокіші бої зараз ідуть за Ізюм, Краматорськ, Славянськ — а це якраз центр Юзівського родовища природного газу. 

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk