Президент закликав українців не піддаватися на провокації з телемостом між телеканалом «Росія 1» і «NewsOne»

8 июля 2019
643 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18720.jpg

На 12 липня заплановано телеміст між російським телеканалом «Росія 1» і українським «NewsOne». В звязку з цим заходом проросійкого каналу, Президент України Володимир Зеленський  опублікував в Facebook  відеозвернення, в якому заявляє, що реакція на анонсований телеміст між російським телеканалом «Росія 1» і українським «NewsOne» буде відповідна для збереження спокою та інформаційної безпеки країни. 

Президент закликав українців не піддаватися на провокації. «Я звертаюся до всіх українців! Ми — не табір. І нас не треба ділити. Зараз вами маніпулюють політики, які дуже хочуть потрапити в парламент. Різниця між ними одна — перші будуть грабувати, а другі будут грабувати. Задумайтесь: і так звані проєвропейські, і так звані проросійські політики прекрасно і мирно живуть один з одним по сусідству в відомому селі під Києвом. І після показових бійок у Верховній Раді і перепалок в студіях політичних ток-шоу вони спокійно збираються за триметровим парканом чийогось маєтку і піднімають келихи з дорогим віскі. Яке стоять, як три ваші місячні зарплати. Як думаєте, за що вони п'ють? За Росію або за Європу? Думаю, точно — не за Україну », — сказав президент.

«Я прошу вас зберігати спокій і не піддаватися на провокації. Наша реакція буде відповідною — для збереження спокою, порядку і інформаційної безпеки країни », — додав він. Президент також звернувся до журналістів цих каналів. «Хтось купив канали, але не вас… Ви — четверта влада, ви теж слуги народу», — підкреслив глава держави.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети