Президент закликав українців не піддаватися на провокації з телемостом між телеканалом «Росія 1» і «NewsOne»

8 июля 2019
696 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18720.jpg

На 12 липня заплановано телеміст між російським телеканалом «Росія 1» і українським «NewsOne». В звязку з цим заходом проросійкого каналу, Президент України Володимир Зеленський  опублікував в Facebook  відеозвернення, в якому заявляє, що реакція на анонсований телеміст між російським телеканалом «Росія 1» і українським «NewsOne» буде відповідна для збереження спокою та інформаційної безпеки країни. 

Президент закликав українців не піддаватися на провокації. «Я звертаюся до всіх українців! Ми — не табір. І нас не треба ділити. Зараз вами маніпулюють політики, які дуже хочуть потрапити в парламент. Різниця між ними одна — перші будуть грабувати, а другі будут грабувати. Задумайтесь: і так звані проєвропейські, і так звані проросійські політики прекрасно і мирно живуть один з одним по сусідству в відомому селі під Києвом. І після показових бійок у Верховній Раді і перепалок в студіях політичних ток-шоу вони спокійно збираються за триметровим парканом чийогось маєтку і піднімають келихи з дорогим віскі. Яке стоять, як три ваші місячні зарплати. Як думаєте, за що вони п'ють? За Росію або за Європу? Думаю, точно — не за Україну », — сказав президент.

«Я прошу вас зберігати спокій і не піддаватися на провокації. Наша реакція буде відповідною — для збереження спокою, порядку і інформаційної безпеки країни », — додав він. Президент також звернувся до журналістів цих каналів. «Хтось купив канали, але не вас… Ви — четверта влада, ви теж слуги народу», — підкреслив глава держави.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети