Росія закриває торгпредставництва в Україні

15 ноября 2020
5079 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19711.jpg

Росія прийняла рішення про закриття торгових представництв в Україні та в Литві. Про це йдеться в постанові на сайті уряду РФ. Відповідну постанову 7 листопада підписав прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін.

"Уряд РФ ухвалює: ліквідувати торгове представництво Російської Федерації в Литовській Республіці, торгове представництво Російської Федерації в Україні", — йдеться в постанові.Крім України, торгове представництво Росії вирішили закрити в Литві. Всього у РФ залишиться 58 таких представництв в світі.При цьому Росія заснувала торгове представництво в Сирії.

З пропозицією про закриття цих торгпредставництв у вересні виступив Мінпромторг РФ.Мінпромторг пояснював, що пропонує закрити українське торгпредство в зв'язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України в серпні постанови, який припиняє дію міжурядової угоди з РФ про взаємне заснування торгових представництв.

Товарообіг України і Росії , незважаючи на конфлікт між країнами, виріс до $37,9 млрд в січні-серпні 2020 року. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Державної митної служби. Експорт товарів до Росії за підсумками серпня становив $12 млрд, обсяг російського імпорту — $25,2 млрд. При цьому Росія перемістилася на друге місце в списку найбільших торговельних партнерів України.Незважаючи на офіційні заборони, торгівля продуктами між Росією і Україною триває, просто через Білорусь. 

 

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети