У скандальному рішенні КСУ виявили російський слід. РНБО

31 октября 2020
5103 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19692.jpg

Скандальне рішення Конституційного суду щодо скасування відповідальності за недостовірні дані в деклараціях являэє собою масштабний план з підриву основ української державності.

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив секретар Ради національної безпеки України Олексій Данилов.До вирішення Конституційного Суду про неконституційність деяких положень антикорупційного законодавства причетна Російська Федерація. 

Чиновник вважає, що російська влада запустила небезпечний план з підриву основ української державності. Він зазначив, що Конституційний Суд виступає криголамом у досягненнях України на шляху до євроатлантичної та європейської інтеграції. Інстанція фактично руйнує антикорупційне законодавство. Саме ухвалення конкретних рішень щодо антикорупційних органів є головним негативним фактором. 

За  словами Данилова, РНБО зараз відстежує дії групи осіб проти української державності. Данилов також зазначив, що судді КСУ цілеспрямовано займаються розхитування ситуації в країні.

"Ми відстежуємо чіткі дії групи осіб, спрямованих на знищення української державності… Більш того, в тому, що в цьому брала участь країна-агресор — у мене немає сумнівів", — заявив він.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети