В Україні набрав чинності закон про державну мову

16 июля 2019
293 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18748.jpg

Сьогодні,  16 липня в Україні набрав чинності закон про державну мову, як і передбачено,через два місяці після опублікування його в офіційній пресі. Він гарантує позиції української мови у державному управлінні, сфері послуг, освіті й медіа.

Закон, що має назву «Про забезпечення функціонування української мови як державної», гарантує позиції української мови у державному управлінні, сфері послуг, освіті й медіа. Він також передбачає відповідальність посадовців за незнання мови. Втім, ця норма діятиме лише через три роки від дати ухвалення закону. При цьому закон не обмежує приватного спілкування всіма мовами та вільного вживання мов національних меншин.Закон зобовязує проведення політичної  агітації українською мовою.

Верховна Рада України 25 квітня 278 голосами ухвалила закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Перед тим депутати кілька тижнів розглядали понад дві тисячі правок, внесених до закону. Президент України 15 травня підписав закон про функціонування української мови як державної. Наступного дня закон був опублікований в офіційній пресі. Датою набрання чинності закону, за винятком окремих положень, є 16 липня 2019 року.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович підписав закон про звільнення євромайданівців

Новости Сельского хозяйстваЗерновой НДС: Кабмин "выруливает" на невозмещение

Новости ПолитикиОпозиція: Янукович затягує з підписанням закону про звільнення євромайданівців

Новости Сельского хозяйстваПочему украинские аграрии не могут нормально работать

Коммунальные предприятияУкраїнці потрапили в іпотечну пастку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети