В Україні офіційно запроваджується День батька

8 мая 2019
294 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18566.jpg

В Україні буде офіційно запроваджений День батька. Відповідний указ погоджений урядом буде підписаний президентом.Згідно з проектом указу,  відзначатимуть День батька щороку у третю неділю червня.

Тобто, цього року День батька може припасти на 16 червня, за умови. що необхідний указ підпише президент.

Традиція відзначати цей день саме у червні походить зі США, де у 1966 році президент Ліндон Джонсон оголосив третю неділю червня Днем батька, а його наступник — Річард Ніксон — національним святом.

Неофіційно День батька в Україні відзначали або у третю неділю червня, або ж у третю неділю вересня. У 2013 році другу дату підтримав Кабінет міністрів, який запропонував надати їй офіційного статусу, проте Віктор Янукович відповідний указ так і не підписав.

Міністерство соціальної політики та віце-прем'єр Іванна Климпуш-Цинцадзе, які виступили з даною ініціативою зараз вважають, що запровадження офіційного Дня батька логічне, бо в Україні є День родини (8 липня), День матері (друга неділя травня) та День захисту дітей (1 червня).Урядовці вважають, що аби стати рівноправними "хлопчики та дівчатка вже зараз мають бачити важливість рівноправності чоловіка-батька і жінки-матері як рівнозначних у сім'ї, суспільстві, державі".

"Реалізація акта сприятиме забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищенню статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей", — сказано в проекті указу.

Сьогодні День батька святкують у близько 40 країнах світу, таких як: США, Канада, Південна Африканська Республіка (ПАР), Японія, Франція, Швейцарія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. 3 жовтня святкує Грузія, 19 березня – Італія та країни Піренейського півострова, 8 травня – Південна Корея. У сусідній Польщі День батька святкують 23 червня.

 

 

 

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети