В Україні офіційно запроваджується День батька

8 мая 2019
181 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18566.jpg

В Україні буде офіційно запроваджений День батька. Відповідний указ погоджений урядом буде підписаний президентом.Згідно з проектом указу,  відзначатимуть День батька щороку у третю неділю червня.

Тобто, цього року День батька може припасти на 16 червня, за умови. що необхідний указ підпише президент.

Традиція відзначати цей день саме у червні походить зі США, де у 1966 році президент Ліндон Джонсон оголосив третю неділю червня Днем батька, а його наступник — Річард Ніксон — національним святом.

Неофіційно День батька в Україні відзначали або у третю неділю червня, або ж у третю неділю вересня. У 2013 році другу дату підтримав Кабінет міністрів, який запропонував надати їй офіційного статусу, проте Віктор Янукович відповідний указ так і не підписав.

Міністерство соціальної політики та віце-прем'єр Іванна Климпуш-Цинцадзе, які виступили з даною ініціативою зараз вважають, що запровадження офіційного Дня батька логічне, бо в Україні є День родини (8 липня), День матері (друга неділя травня) та День захисту дітей (1 червня).Урядовці вважають, що аби стати рівноправними "хлопчики та дівчатка вже зараз мають бачити важливість рівноправності чоловіка-батька і жінки-матері як рівнозначних у сім'ї, суспільстві, державі".

"Реалізація акта сприятиме забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищенню статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей", — сказано в проекті указу.

Сьогодні День батька святкують у близько 40 країнах світу, таких як: США, Канада, Південна Африканська Республіка (ПАР), Японія, Франція, Швейцарія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. 3 жовтня святкує Грузія, 19 березня – Італія та країни Піренейського півострова, 8 травня – Південна Корея. У сусідній Польщі День батька святкують 23 червня.

 

 

 

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети