В Україні повернули призов до армії з 18 років

16 января 2020
2021 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19155.jpg

В Україні молодим людям, яким виповниться в цьому році 18 років, слід підготуватися до отримання повісток на військову службу.  З 2020 року  для громадян України почне діяти призов до армії з 18 років.Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ, який передбачає  призов до армії чоловіків у віці від 18 до 27 років.

У документі йдеться про призов громадян в армійські підрозділи у віці від 18 до 27 років. Призвати на строкову військову службу дозволено громадян, які придатні за станом здоров'я, а також не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.Документом також звільняються в запас військовослужбовці строкової служби, які вислужили встановлені строки.У 2020 році призови до українського війська повинні відбутися y квітні-червні і жовтні-грудні. Документом також звільняються в запас військовослужбовці строкової служби, які вислужили встановлені строки.

Згідно  указу п'ятого президента Петра Порошенка, раніше на військову службу призивали чоловіків у віці від 20 до 27 років.

Міністр оборони України Андрій Загороднюк раніше заявляв пропозицію скасувати призов і повністю перейти до професійної української армії відповідно до стандартів НАТО.

 

 

 

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети