В Україні створюється новий орган - БЕБ.Кабмін затвердив посадові оклади

20 октября 2021
3060 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article20209.jpg

В Україні створюється новий орган — Бюро економічної безпеки (БЕБ), якому повинні перейти повноваження  СБУ по боротьбі з економічною злочинністю.Хоча законом про БЕБ і передбачено позбавлення Служби безпеки України права розслідувати економічні злочини у СБУ все ще залишаються ці повноваження. 
Відомо, що 22 вересня Верховна Рада відклала запуск Бюро економічної безпеки на два місяці — до 26 листопада. До цієї дати треба буде розв'язати всі організаційні питання.Звичайно ж, це питання і по оплаті праці співробітників БЕБ. 
Так, 19 жовтня Кабмін опублікував постанову №1068 від 06.10.2021, якою затверджено: положення про Бюро економічної безпеки; умови і розміри оплати праці та грошового забезпечення працівників БЕБ; внесено зміни до Постанови КМУ від 5.04.2014 № 85 «Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату і територіальних органів ЦОВВ, інших державних органів».Розміри посадових окладів в новому органі  стартують з 42 тисяч грн без урахування премій і надбавок.

Проектом Держбюджету на 2021 рік пропонується «заморозити» прожитковий мінімум, який застосовується для визначення посадових окладів працівників державних органів, оплата праці яких регулюється спеціальними законами. Він буде менше, ніж у інших громадян, і складе 2102 грн.Але навіть враховувати таке «заморожування», оклади в БЕБ будуть цілком пристойними. 
Так, Кабмін затвердив коефіцієнти, виходячи з яких «голий» оклад без урахування надбавок, доплат тощо. Буде наступним (якщо вважати з мінімального прожиткового мінімуму):

Перший заступник директора, заступник директора — 60 958 грн

Заступник начальника територіального управління — 56 754 грн

Директор департаменту (центральний апарат) — 58 856 грн

Начальник самостійного управління — 52 550 грн

Детектив, аналітик, старший оперуповноважений з особливо важливих справ — 44 142 грн

Найменший оклад передбачений для інспектора. І він досягає 43 тис.грн в центральному апараті та 42 тис.грн в територіальних управліннях БЕБ. 
Також прописується щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі: за наявності стажу роботи до п'яти років — 25%, понад п'ять років — 30%, більше 10 років — 35%, понад 15 років — 40%, понад 20 років — 45%, понад 25 років — 50% посадового окладу.Премії працівникам БЕБ встановлюються в розмірі не більше 30% посадового окладу.

Крім того, працівникам БЕБ виплачується щомісячна доплата за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, у розмірі залежно від ступеня секретності інформації.А також працівникам БЕБ виплачується щомісячна доплата за науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) або доктора наук з відповідної спеціальності у розмірі відповідно 15% і 20% посадового окладу. Доплата за науковий ступінь виплачується працівникам БЕБ в разі, коли виконання ними службових обов'язків відповідно до посад збігається за профілем з таким науковим ступенем.

Відзначимо, що сам директор БЕБ Вадим Мельник раніше розповів, що буде отримувати на своїй посаді від 120 тисяч грн на місяць.

Теги: беб
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети