В Україні запрацювала послуга зміни оператора без зміни номера

1 мая 2019
738 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18548.jpg

Сьогодні, 1 травня,  в Україні починає діяти  нова послуга від мобільних операторів — зміна оператора і збереження при цьому номера. Це стало можливим завдяки послузі з перенесення абонентських номерів, яка ще відома, як MNP (Mobile Number Portabilit).Операторами закінчені всі підготовчі заходи для реалізацігї послуги. Технічна суть послуги — проста: новий оператор виготовляє SIM-карту з вашим номером і забезпечує на нього маршрутизацію через свої канали звязку. 

За кордоном така послуга доступна вже давно. В Україні ж відповідний закон був прийнятий ще в 2010 році, але включення послуги постійно відкладали.

Нагадаємо, раніше готовність до запуску послуги підтвердили в Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, а також усі найбільші оператори мобільного зв'язку.

Оператори обіцяли, що послуга буде платною, але не дорогою - чисто символічна сума. Щоб змінити оператора, абоненту потрібно:

— прийти в офіційне відділення, магазин того оператора, на який ви хочете перенести свій номер, і подати заявку: заявку також можна подати і через інтернет;
— в заявці необхідно буде вказати свої паспортні дані, бажаний час перенесення номера, і вибрати той тарифний план, який вам підходить;
— заявку розглядатимуть протягом 8 робочих годин, після чого відправлять її в центральний офіс;
якщо заявка схвалена, новий оператор інформує про це абонента, видає нову сім-карту і починає обслуговувати його в своїй мережі.

Номер буде завжди активним, а для людей, які зателефонують після зміни оператора з вашим номером, буде звучати повідомлення про те, що ви перейшли на іншого оператора, тому плутанини виникнути не повинно.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети