Верховна Рада підтримала зміну Конституції щодо НАТО і ЄС

22 ноября 2018
1433 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17945.jpg

Український парламент схвалив у першому читанні законопроект про внесення змін до Конституції, який закріплює прагнення України до повноцінного членства в Євросоюзі та НАТО.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Законопроект був поставлений на голосування після отримання схвального висновку Конституційного суду(за даними, оголошеними у ВР, його підтримали 14 з 18 суддів КС). У четвер відбулися також дебати у парламенті, під час яких представники БПП, "Народного фронту" та "Батьківщини" заявили про беззастережну підтримку цього законопроекту. Ще кілька фракцій запропонували переглянути ці зміни, додавши до них також прямий дозвіл на розміщення в Україні військового контингенту держав-членів Альянсу.

У підсумку за схвалення змін до Конституції у редакції, запропонованій Порошенком, проголосували 311 депутатів, проти — 21, інші утрималися, не голосували або були відсутні.

За його підтримку проголосувало 124 членів БПП (всього у фракції 135 депутатів), 73 – з "Народного фронту" (всього 81), 17 — з "Самопомочі" (25), 19 — з Радикальної партії (21), 18 — з "Батьківщини" (20), 14 — з "Волі народу" (19), 13 — з "Відродження" (24) та 33 з 57 позафракційних.

Опоблок не дав жодного голосу.

Для остаточного внесення змін до Конституції цей законопроект має бути схвалений 300 голосами на наступній сесії парламенту.

Похожие статьи:

Образование и наукаЗНО-2016 може не відбутись

РелизыЗ 1 січня в Україні вступили в силу великі зміни

ОбществоДівчина із синдромом Дауна планує йти в моделі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети