Верховна Рада прийняла закон про хімічну кастрацію педофілів

11 июля 2019
244 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18730.jpg

Сьогодні,11 липня, на засіданні парламенту України депутати прийняли за основу і в цілому законопроект № 6449, що передбачає хімічну кастрацію в разі зґвалтування особи до 14 років.За законопроект проголосували 247 нардепів.

Парламент також доручив уряду створити публічний реєстр засуджених за згвалтування неповнолітніх. 

Закон передбачає застосування хімічної кастрації в разі зґвалтування особи у віці до 14 років. Формулювання дослівно таке: «вчинення дій сексуального характеру, пов'язаних з вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета по відношенню до особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її вільної згоди».

Встановлено, що примусова кастрація полягає у введенні засудженому антиандрогенних препаратів, які складаються з хімічних речовин, спрямованих на зниження лібідо і сексуальної активності. Примусова хімічна кастрація не застосовується до осіб, які вчинили злочини у віці до 18 років і до осіб у віці понад 65 років.

Також документ посилює санкцію за згвалтування групою або неповнолітньої особи — з 12 до 15 років позбавлення волі. Розбещення особи до 16 років буде каратися тільки позбавленням волі до 5 років (вилучено норму про можливе обмеження свободи).

У Адмінкодексі встановили необхідність довічного нагляду за повнолітніми, засудженими до позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої чи неповнолітнього, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої чи неповнолітнього, статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, розбещення неповнолітніх. У таких випадках припинення адміннагляду не передбачено.

Кабміну доручили протягом двох місяців забезпечити створення публічного реєстру осіб, засуджених відповідно до статей 152, 153, 155, 156 ККУ за:

— зґвалтування неповнолітньої чи неповнолітнього;
— насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої чи неповнолітнього;
— статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості;
— розбещення неповнолітніх.
Закон вступить в силу на наступний день після офіційної публікації.

 

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваПочему украинские аграрии не могут нормально работать

Новости Сельского хозяйстваЗерновой НДС: Кабмин "выруливает" на невозмещение

Новости ПолитикиОпозиція: Янукович затягує з підписанням закону про звільнення євромайданівців

Коммунальные предприятияУкраїнці потрапили в іпотечну пастку

Новости ПолитикиЯнукович підписав закон про звільнення євромайданівців

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети