Верховна Рада законом врегулювала перехід церковних громад до Православної церкви України

17 января 2019
1657 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18152.jpg

Сьогодні, 17 січня, Верховна Рада України ухвалила  зміни до  законів України про порядок  підпорядкованості релігійних організацій та процедуру державної реєстрації релігійних організацій відповідно статусу юридичної особи.

За прийняття законопроекту  проголосували 229 народних депутатів і встановленим порядком даний закон вступить в силу.сс«Членство у релігійній громаді ґрунтується на принципах вільного волевиявлення, а також на вимогах статуту (положення) релігійної громади. Релігійна громада на власний розсуд приймає нових та виключає існуючих членів громади у порядку, встановленому її статутом (положенням)», — йдеться у законі №4128-д.

Закон визначає, що рішення про зміну підпорядкованості повинно прийматися не менше ніж двома третинами членів релігійної громади. Прийняте рішення підлягає реєстрації.Законом також визначено, що частина громади, яка не згодна із рішенням про зміну підпорядкованості, має право створити нову громаду та укласти договір про порядок користування культовою будівлею та майном з їх власником (користувачем).Одночасно встановлюється заборона на вчинення будь-яких дій, результатом яких може стати відчуження майна релігійної організації.

Похожие статьи:

Новости Политики​Ляшко: брат Тарути Олександр викупив начальника маріупольської міліції за $ 200 000

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости БизнесаЗа підтримки РФ завтра Аксьонов ознайомить кримчан з проектом переходу на рублі

Новости ПолитикиЩе один нардеп вийшов з фракції Партії регіонів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети