Верховна Рада закріпила у Конституції курс України на Європейський союз та НАТО

7 февраля 2019
1499 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18247.jpg

7 лютого Верховна Рада 335 голосами законопроектом №9037 внесла поправки до Конституції, які закріпили курс на повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО.

Документ підтримали депутати з фракцій БПП, "Народний фронт", "Самопоміч", "Батьківщина" та "Радикальна партія", а також більшість позафракційних та група "Воля народу". Проти висловилась фракція "Опозиційний блок".

"Це незворотність нашого європейського вибору, це початок справжньої євроінтеграції.  Україна буде в ЄС і НАТО", — заявив після голосування спікер ВР Андрій Парубій.

Президент Петро Порошенко перед голосуванням назвав 7 лютого історичним днем."Сьогодні історичний день, коли в Конституції буде закріплено як зовнішньополітичні орієнтири рух України до ЄС і НАТО. НАТО – це про безпеку, не лише про військову, а і про безпеку громадянина, безпеку на вулицях, верховенство права. Зараз у Кремлі дуже уважно спостерігають за діями Верховної Ради. Не дочекаєтесь – не буде у вас радості. І Верховна Рада сьогодні продемонструє єдність, яку демонструє останні 4 роки", — сказав Порошенко.  

Нагадаємо,22 листопада 2018 року Верховна Рада попередньо схвалила законопроект №9037 про внесення змін до Конституції, які затверджують курс України в ЄС і НАТО.

Похожие статьи:

Новости Политики​Міноборони РФ: Україна зосередила на кордоні з Росією 15-тисячне угруповання військ

Новости в миреУкраїна просить допомоги в НАТО

Новости УкраиныСолдаты НАТО уже в Донецке.

Новости в миреУкраїнські кордони патрулюють літаки НАТО

Новости в мире​Разведка США с большей вероятностью предрекает вторжение России на восток Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети